• Намалена цена
  • Неодамнешно
Злато Боја Хип Хоп Bling Bling Долар Поставен Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Микро Отвори Кристал Ѓердан Со слободни Синџир
zoom_in

Злато Боја Хип Хоп Bling Bling Долар Поставен Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Микро Отвори Кристал

DEN 465.00 573.60

Количина на стоки
check Тековен


Злато Боја Хип Хоп Bling Bling Долар Поставен Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Микро Отвори Кристал Ѓердан Со слободни Синџир

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Pendant Големина:
5.5*3.5 см
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Функција:
Додатоци
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant боја:
Злато
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
5.5*3.5 см
тип 1:
синџир ѓердан
тип 3:
изјава ѓердан
material1:
титаниум челик
Должина:
70cm

Најдобри понуди..