• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PCS Лисици Форма Pendant Ѓердани Жените Накит Ѓердан Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Подарок Bijoux Јака
zoom_in

1PCS Лисици Форма Pendant Ѓердани Жените Накит Ѓердан Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Подарок Bijoux Јака

DEN 21.00 23.04

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Алуминиумски
Големина : Слика Шоу
Боја : Слика Шоу
Пакет Содржи : 1* Pendant Ѓердан

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Скелетот
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
guangtuo
Pendant Големина:
Како слик 2
Објектот:
Синџири Ѓердани
Важат за:
Мажите и жените
Стил:
harajuku готски панк ѓердан
Pendant Ѓердани:
тренди ѓердан
Ѓердан Стилови:
Тренди/Панк/Романтична/Мода

Најдобри понуди..