• Намалена цена
  • Неодамнешно
Секси Плажа Синџири Градник Гроздобер Шупливи Од Телото Накит Жените Додатоци Градник Тело Накит Boho Злато Bijoux
zoom_in

Секси Плажа Синџири Градник Гроздобер Шупливи Од Телото Накит Жените Додатоци Градник Тело Накит Boho Злато

DEN 774.00 921.60

Количина на стоки
check Тековен


Опис На Производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UODESIGN
Материјал:
Легура
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Цинк Легура

Најдобри понуди..