• Намалена цена
  • Неодамнешно
Колиер Femme Долго Pendant Ѓердан Ѓердан Жените Злато Collares 2017 Лето Мода Синџир Секси Colar Бохемски Накит
zoom_in

Колиер Femme Долго Pendant Ѓердан Ѓердан Жените Злато Collares 2017 Лето Мода Синџир Секси Colar Бохемски Накит

DEN 33.00 65.28

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888]
2017 Нови Црна Чипка Ѓердан Ѓердан Жените тетоважа ѓердан Chokers Chocker колиер рас du cou collares Bijoux Накит
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41540]

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
долг ѓердан
Pendant Големина:
како Слика
Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Порака Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
Партија Злато Синџир ласо Долго Бар Ѓердани За Жени
Метали Тип:
Партија Злато Синџир ласо Долго Бар Ѓердани За Жени
Име:
Златен Синџир Бар Ѓердани За Жени
Време:
2017
Пол:
Жените Злато Синџир Бар Ѓердани За Жени
Стил:
Моден Долг Ѓердан Едноставна Chokers
Должина:
43cm*7cm
Тежина:
8g Long Necklace Simple Chokers
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Occassion:
Партија Злато Синџир Бар Ѓердани За Жени

Најдобри понуди..