• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нов Врвен Квалитет не ' Рѓосувачки Челик Накит Фокс Pendant Ѓердан Животинско Јака Ѓердан За Жени, Девојки Подарок Накит (AU820023)
zoom_in

2017 Нов Врвен Квалитет не ' Рѓосувачки Челик Накит Фокс Pendant Ѓердан Животинско Јака Ѓердан За Жени, Девојки

DEN 259.00 398.40

Количина на стоки
check Тековен


Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. За било која причина не сте задоволни со предмети,Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.
Цел Value >$5 преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Вашето мислење е многу важен за нас и вашиот задоволителен е нашата цел. ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
2017 Нов Врвен Квалитет не ' Рѓосувачки Челик Накит Фокс Pendant Ѓердан Животинско Јака Ѓердан За Жени, Девојки Подарок Накит (AU820023)
Боја На Разликата
Сликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе.
Големина Прашање
Ве молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.
Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
(Купувачот плаќа враќање поштарина)
1. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас, едноставно контактирајте не преку Трговија-менаџер или од Порака за размена на производот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Цел Value >$200 Бесплатен Превозот преку EMS, курирската служба DHL. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 3~5 работни дена од приемот расчисти исплата.
Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AU820023
Бренд Име:
Bei lin
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Тежина:
4.3g
Должина:
39.5cm+5cm extender
Is_customized:
Yes
товарни:
Бесплатен Превозот Од Aliexpress Стандард Превозот или E-пакет
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топло Prompt:
Прирачник за мерење на податоци, ве молиме да признаам 1-2mm грешка
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Жените, Сопруга, Љубовници, Пријатели, Членови Од Семејството, Најдобрите Пријатели
Пакет:
1pc Ѓердан со кутија на radom

Најдобри понуди..