• Намалена цена
  • Неодамнешно
YIKALAISI 2017 Бисер Накит AAAA Природните Слатководни 8-9mm Бисер Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит, циркони 45см За Жените Подарок
zoom_in

YIKALAISI 2017 Бисер Накит AAAA Природните Слатководни 8-9mm Бисер Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит, циркони

DEN 403.00 672.00

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 8-9 мм
Должина : 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver /циркони
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YIKALAISI
бисер:
Бела/Розова/Виолетова/Црна

Најдобри понуди..