• Намалена цена
  • Неодамнешно
Houbian Класичната Кристално Стакло Шишенцето Ѓердани Приврзоци Сушени Роуз Фабрика Накит За Жените Мајката Ден на Мајката подароци 10Colors 2017
zoom_in

Houbian Класичната Кристално Стакло Шишенцето Ѓердани Приврзоци Сушени Роуз Фабрика Накит За Жените Мајката

DEN 92.00 102.24

Количина на стоки
check Тековен


Нови Пристигнување Класичната Кристално Стакло Шишенцето Ѓердани Приврзоци Сушени Роуз Фабрика Накит За Жените Мајката Ден на Мајката подароци 10 Colors
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : Покаже како слики
Материјал : Цинк Легура + Стакло + Суво Цвеќе
Pacakge : OPP
Количина : 1pcs
Pendant Големина : 20*36 MM
Синџир Должина : 500 MM

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
20*36mm
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Houbian
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
F0129L00401-F0129L00410
Компатибилност:
Други
боја:
Црвена роза Пурпурна Портокал
Пакет:
opp
Синџир должина:
50cm
Тежина:
10g
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..