• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pc Природен Камен Кристал Глина Отвори Рог Форма Pendant Со Фацетирани Стакло 30 Синџир Ѓердан Од Жените Лето Накит
zoom_in

1pc Природен Камен Кристал Глина Отвори Рог Форма Pendant Со Фацетирани Стакло 30 Синџир Ѓердан Од Жените Лето

DEN 611.00 656.64

Количина на стоки
check Тековен


Природни Црн Камен Камен Pendant Ѓердан
Опис
30" Синџир Pendant Neckalce
Големина
20x50mm
Материјали
Природни Ахат
Количина
1pc ѓердан

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
сребро позлатен
Pendant Големина:
20X48mm
Бренд Име:
Ainicin
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
боја:
црвена , сива , сина
Материјал:
Ахат
Синџир должина:
30 инчи

Најдобри понуди..