• Намалена цена
  • Неодамнешно
Bespmosp 24PCS/Многу Големо го Сакам Мојот Сопруг Девојка Романтична Писмо Шарм Срцето Pendant Ѓердани Најдобри Накит За Парови
zoom_in

Bespmosp 24PCS/Многу Големо го Сакам Мојот Сопруг Девојка Романтична Писмо Шарм Срцето Pendant Ѓердани Најдобри

DEN 682.00 821.28

Количина на стоки
check Тековен

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 24 PC Ѓердан

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Approx2-3CM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Број На Модел На:
24-N1759
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..