• Намалена цена
  • Неодамнешно
Star Wars Stormtrooper Уметност човек со пиштол Стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака cufflink earring
zoom_in

Star Wars Stormtrooper Уметност човек со пиштол Стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 96.00 183.84

Количина на стоки
check Тековен

ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ние ги користиме стакло како стакло дава непобедлива квалитет, а исто така убав тежина на pendant.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Само треба на слики и примероци.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
Сликата е опфатено во domed стакло, не смола. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..