• Намалена цена
  • Неодамнешно
Collare Куче Pendant Злато/Сребрена Боја Poodle Ѓердани & Приврзоци ААА Кубни Циркони Кристал Накит Животинско Ѓердан Жените P085
zoom_in

Collare Куче Pendant Злато/Сребрена Боја Poodle Ѓердани & Приврзоци ААА Кубни Циркони Кристал Накит Животинско

DEN 408.00 582.24

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки Накит
Материјал : еколошки бакар,ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ви благодариме за разбирањето.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
P085
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
23mm*23mm
Бренд Име:
Collare
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
функција 1:
Ѓердани & Приврзоци
Карактеристика 2:
Poodle

Најдобри понуди..