• Намалена цена
  • Неодамнешно
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Среќа Шарм Ketting Свадба Деверуша Подарок Нежен Златен Wishbone Ѓердан За Најдобри Пријатели на Модата Накит
zoom_in

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Среќа Шарм Ketting Свадба Деверуша Подарок Нежен Златен Wishbone Ѓердан За Најдобри Пријатели

DEN 77.00 96.00

Количина на стоки
check Тековен


Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
wishbone ѓердан
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
1-2 см
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
експрес:
мешавина на стилови цел >=130$ бесплатен превозот од UPS-от,DHL,Aramex,FedEx,EMS
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен ,Мода
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Бела карта со opp вреќа.10 парчиња 1 торба
Ѓердан Тип:
Шарм Ѓердан,Синџир Ѓердан,Pendant Ѓердан
кориснички:
имаме нашата фабрика,може да се направи било дизајни
Синџир должина:
38cm+5cm Продолжен синџир,15+2 Продолжен Синџир,можат да бидат прилагодливи
Си дозволат услуга:
малопродажната/капка превозот / трговија на големо / прилагодите/OEM
Подарок за:
девојка / жена / мајка / сестра / пријател / дами / себе

Најдобри понуди..