• Намалена цена
  • Неодамнешно
Almei 40% Попуст Ѓердан Жените 925 Сребрен Долги Ѓердани & Приврзоци Сина Шампањ Циркон Фунта Накит Синџир Со Кутија WT150
zoom_in

Almei 40% Попуст Ѓердан Жените 925 Сребрен Долги Ѓердани & Приврзоци Сина Шампањ Циркон Фунта Накит Синџир

DEN 450.00 749.28

Количина на стоки
check Тековен


П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,Sapphire-Накит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци,Шарм,Був Ѓердан
Almei 40% Попуст Pendant За Жените 925 Sterling Silver Долги Ѓердани & Приврзоци Сина, Розова Циркон Накит Синџир Со Кутија WT146
Almei 40% Попуст Pendant За Жените 925 Sterling Silver Долги Ѓердани & Приврзоци Сина, Розова Циркон Накит Синџир Со Кутија WT146 1
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.
Almei 40% Попуст Pendant За Жените 925 Sterling Silver Долги Ѓердани & Приврзоци Сина, Розова Циркон Накит Синџир Со Кутија WT146
.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

Должина:
Chain Necklace
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Almei
Pendant Големина:
Жените Приврзоци
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ѓердан за жени
is_customized:
Yes
Функција:
ѓердан
Компатибилност:
ѓердан
Изјава Ѓердан за Жени:
Женски Приврзоци
collares:
Жените Ѓердан
Bijoux Kolye:
2017 Додатоци
Потекло:
Кина Копното
испорака:
24 часа по вашата исплата
Декларација:
$3 за избегнување данок(Може да се прилагоди )

Најдобри понуди..