• Намалена цена
  • Неодамнешно
бесплатен превозот Кинески Антички Нерези Заб Диви Биче Сребро Змеј заштитна talisman Pendant К
zoom_in

бесплатен превозот Кинески Антички Нерези Заб Диви Биче Сребро Змеј заштитна talisman Pendant К

DEN 817.00 1074.72

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно на .
Посебни потсетам :
Купувачот купува 1~9 предмети и бесплатна испорака може да се користат само Кина пост воздухопловната .Наплата или Размена е на располагање. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние само бродот на пакет на адресата на вашиот Alixepress . Ние не сме одговорни за задоцнување или пакет изгубени ако адресата е погрешна. Оставајќи негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака.Купувачи се одговорни за враќање превозот надомест. Ние ќе одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа се во работен ден и 48 часа за викендот. Ве молиме да ни даде можност да реши некој проблем, ние сфати проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите за вас.Ние се грижиме нашите клиенти и секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви послужи. Сите нарачки се испраќаат во рок од 2 работни дена.
Ако вие само купи еден објект ,па бесплатен превозот користите само кина poat воздухопловната транспорт на објектот!
. Јас ќе ја користи еден Експрес испорака ЕМС бесплатен превозот
10 предмети над слободни експрес испорака.Ние се само одговорни и за квалитетот проблем на нашите производи, не вклучувајќи Вештачки Штета.Ако сте задоволни со оваа трансакција, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и полн со 5 ѕвезди Детални Продавачот Рејтингот, кои се од витално значење за развојот на нашата компанија.Сите објекти треба да се достават до нас во оригиналната состојба.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2 или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
mm
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
тибетската сребро.
Бренд Име:
dingchengchanglong
Пол:
Унисекс
a:
Нови

Најдобри понуди..