• Намалена цена
  • Неодамнешно
Врвен Квалитет на Природен Црна Obsidian Камен Pendant Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажи Жени Накит Слободни Синџир
zoom_in

Врвен Квалитет на Природен Црна Obsidian Камен Pendant Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажи Жени

DEN 604.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодарам многу!
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4.
Превозот :
1. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа. Ќе Случаен Испорака.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1. Плаќање :
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.Ние Брод на Светот
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере.Ние Прифаќаме Alipay Тука.Име : Врвен Квалитет на Природен Црна Obsidian Pendant Маитреја Смее Буда Pendant Ѓердан Подарок за Мажите Jade Накит.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
HYSDZ-050
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..