• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црна И Бела Бисер Бисери Ѓердан За Жените Природни 8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисери Синџир Влакно Ѓердани 18inch B3237
zoom_in

Црна И Бела Бисер Бисери Ѓердан За Жените Природни 8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисери Синџир Влакно Ѓердани

DEN 254.00 338.40

Количина на стоки
check Тековен

ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. Црна И Бела Бисер Бисери Ѓердан За Жените Природни 8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисери Синџир Влакно Ѓердани 18inch B3237 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B3237
Pendant Големина:
no
Бисер Форма:
Nearround
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Метали Тип:
Бакар Алуминиум Во Сребрена Позлатен
боја:
Црна и Бела
Материјал:
Природните Слатководни Бисери Монистра
Објектот Големина:
за 8-9mm
Објектот Форма:
ориз форма
Повод:
Свадби Партија Годишнината Ангажман
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Шарм Beaded Јаже Ѓердан
Стил:
Бохемија Европската Трендовски Класичен
Пол:
Жените

Најдобри понуди..