• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шик шупливи боја: злато, сребро срцето кристал кристал pendant долг синџир и ѓердан џемпер синџир Г-ѓа Вљубените подарок jewelr
zoom_in

Шик шупливи боја: злато, сребро срцето кристал кристал pendant долг синџир и ѓердан џемпер синџир Г-ѓа Вљубените

DEN 42.00 49.44

Количина на стоки
check Тековен


Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
/
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XL106
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
/

Најдобри понуди..