• Намалена цена
  • Неодамнешно
BOROSA 10 компјутери Новите Природни CZ Кубни Циркони Hamsa Рака Конектор WX036 Бесплатен Превозот Drusy Накит DIY За Жени
zoom_in

BOROSA 10 компјутери Новите Природни CZ Кубни Циркони Hamsa Рака Конектор WX036 Бесплатен Превозот Drusy Накит

DEN 1092.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен


Производ : Druzy камен pendant за ѓердан
Материјал : CZ Кубни Циркони
Камен Големина : 43~44x14~15mm
Дебелина : 3~4mm
Тежина : 3.1~3.7 g
Количина : 10pcs/многу

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WX036
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BOROSA
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Рака
Камен големина:
22x16mm
Дебелина:
2mm
Внатрешниот Синџир Кол.:
1.4~1.7 g

Најдобри понуди..