• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кристал Нова Мода Ѓердани Жените Накит Приврзоци чешка Кристал Двојно Срцето LKN18KRGPN003 B16
zoom_in

Кристал Нова Мода Ѓердани Жените Накит Приврзоци чешка Кристал Двојно Срцето LKN18KRGPN003 B16

DEN 163.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Pendant Големина:
5.3*4.1 cm
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YY2473
Бренд Име:
бесплатни крилја
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина
добро qualityL:
добро спакувани
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Назад Наоѓање:
Yes
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Најдобри понуди..