• Неодамнешно
С&U Сребрена Боја Популарни Тренди Модни Кристал Pendant Ѓердан за Жени
zoom_in

С&U Сребрена Боја Популарни Тренди Модни Кристал Pendant Ѓердан за Жени

DEN 109.44

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Pendant Големина:
Изјава Pendant
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
N260
Пол:
Жените
Должина:
45cm

Најдобри понуди..