• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 мала снегулка DIY сребро алуминиум мали привезоци (50 парчиња/pack) ZA1168
zoom_in

2017 мала снегулка DIY сребро алуминиум мали привезоци (50 парчиња/pack) ZA1168

DEN 202.00 330.24

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1168
Големина Приближно : 15x20 mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZA1168
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
снег шушка
Patern:
Мали Pendant
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1168
боја:
антички сребрен

Најдобри понуди..