• Намалена цена
  • Неодамнешно
ROLILASON Нов Стил Топла Продаде во Мојата Продавница Трендовски Белиот Оган Опал Сребро Печат Зелена Peridot Pendant Мода Накит OPS675
zoom_in

ROLILASON Нов Стил Топла Продаде во Мојата Продавница Трендовски Белиот Оган Опал Сребро Печат Зелена Peridot

DEN 310.00 382.08

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OPS675
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROLILASON
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Создадени опал
Метали Тип:
сребро позлатен
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Зелена
Главниот Камен:
Peridot
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Хривнија Тежина:
5.24 g
Поставување:
Prong поставување
Pendant Големина:
13X27MM
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..