• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња/set Најдобар Пријател Симпатична Монистра Насмевка Лице Pendant Ѓердан Деца Накит За Роденден на Божиќ Подарок трговија на Големо
zoom_in

2 парчиња/set Најдобар Пријател Симпатична Монистра Насмевка Лице Pendant Ѓердан Деца Накит За Роденден на

DEN 284.00 338.40

Количина на стоки
check Тековен


Почитувани купувачот,овој линк е 1 многу,2 сет по многу,можете да изберете било која дизајн ви се допаѓа(сите деца ѓердан во линкот подолу се сите е во ред),само ме остави порака ќе биде во ред .
Опис На Производот
Ѓердан Должина : околу 41+7 CM
Pendant Големина : 2.9 CM
Тежина : околу 20g

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UODESIGN
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.7*1.3 СМ
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Девојки
Функција:
Расположение Tracker,Спиење Tracker
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
ѓердан
квалитет:
Висок
Ѓердан Тип:
Децата Ѓердани

Најдобри понуди..