• Намалена цена
  • Неодамнешно
Љубовта Победува Врежани Срцето Ѓердан Од Злато Срцето Натопи Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените Накит E024
zoom_in

Љубовта Победува Врежани Срцето Ѓердан Од Злато Срцето Натопи Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените

DEN 46.00 59.52

Количина на стоки
check Тековен

"Љубовта Победува" Врежани Срцето Ѓердан од Злато Срцето Натопи Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените Накит E024 40cm злато синџир натопена
5cm extender 10мм злато натопена љубов победи врежани срцето шарм Добиете сладок зборува почна со разговор срца! Носат или споделување на овие класичен срце облик шарм ѓердани кои се исполнети со љубов, забава и слатки пораки, бидејќи љубовта секогаш победува.

Метална боја:
Без картичка, Со картичка
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
E024
Бренд Име:
Mathidaleo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
10мм
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан

Најдобри понуди..