• Намалена цена
  • Неодамнешно
'Цилиндар' Openable парфем шише Накит од не ' Рѓосувачки Челик Кинески Писмо Цевка Милениче Cremation Пепел Urns Ѓердан Накит
zoom_in

'Цилиндар' Openable парфем шише Накит од не ' Рѓосувачки Челик Кинески Писмо Цевка Милениче Cremation Пепел

DEN 319.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен


2. Стил : ПАНК Мода
3. ГОЛЕМИНА : Види на сликата
4. Квалитетни : excellen
5. Количина : 1 BUC Ѓердан
Pendant ГОЛЕМИНА : види на сликата
Пакет Содржина : 1 buc ѓердан (со монистра синџир ) како на слика
Гаранција :
100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот .Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот
Детали
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме ти плаќање
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работа дена
Кина пост воздух : 10-30 работа дена
Dhl : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до to4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Service : Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл .Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина .ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот.ви благодариме

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
King_PN-537
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Заклучување
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..