• Намалена цена
  • Неодамнешно
Emmaya Фабрика Цена Срцето Кристал Pendant Ѓердан Мода Кристал Ѓердани за Жените Евтин Накит
zoom_in

Emmaya Фабрика Цена Срцето Кристал Pendant Ѓердан Мода Кристал Ѓердани за Жените Евтин Накит

DEN 127.00 137.76

Количина на стоки
check Тековен


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Emmaya
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Порака Потсетник
Број На Модел На:
N314135

Најдобри понуди..