• Намалена цена
  • Неодамнешно
Multilayer Стрелка Дизајн Ѓердан Pendant Шарм Златен Ѓердан Ѓердан Едноставна Прибор За Облека За Жени Синџир Накит Колиер
zoom_in

Multilayer Стрелка Дизајн Ѓердан Pendant Шарм Златен Ѓердан Ѓердан Едноставна Прибор За Облека За Жени Синџир

DEN 41.00 67.68

Количина на стоки
check Тековен


Должина:
45cm
Бренд Име:
KUNIU
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HZS008
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Нормално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Мода,Трендовски
Накит Тип:
Синџири Ѓердани
Is_Customized:
Yes

Најдобри понуди..