• Неодамнешно
EUDORA Ангел Повикувачот Крило Златна Боја Лебди Locket Pendant Мексиканската Bola Бебе Свири Звук на Бременоста Топката Синџир Ѓердан Подарок
zoom_in

EUDORA Ангел Повикувачот Крило Златна Боја Лебди Locket Pendant Мексиканската Bola Бебе Свири Звук на Бременоста

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од страна на Хонг Конг Пост / Кина Пост
или ЕМС / DHL. Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно.
Почитувани слатка,
Јас сум нестрплив за вашиот изглед. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy е стомакот. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2 Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
Боја за референца :
(Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Се Напомене Мене Број/ Големина Ако Сакате Други Внатрешни Топката. ( Јужна Америка Најмал досега )
6 Нашите цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци. те сакам, моето бебе!
За Пакување
*.
1 За било кои причини не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот предмети и ќе се врати превозот цена.* Вашата цел ќе биде спакуван многу добро, ние ќе користат различни пакување методи (мала/голема подарок кутија, или EPE )според големина и материјал на вашата нарачка. Јас често се замисли што ќе изгледа и се надевам дека еден ден ќе можеме да си одат од рака во рака.
Бременоста топката е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Број На Модел На:
Locket Шарм Топката Хармонија
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Децата, Жените, Бебе, Девојки, Момчиња
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Материјал:
ОЛОВО, КАДМИУМ СЛОБОДНИ
кафез големина:
Одговара за 18mm Топка
Внатрешниот Топка Големина:
18mm
Внатрешниот Топката Боја:
36 Бои
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Злато Позлатен
ѓердан големина:
18/24/30/45 Инчен Да Се Избере

Најдобри понуди..