• Неодамнешно
WT-G217 трговија на Големо Природни лабава суровини кварцен кристал точка камен, Аква Аура вистински кристал кварцен камен точка за накит дизајн
zoom_in

WT-G217 трговија на Големо Природни лабава суровини кварцен кристал точка камен, Аква Аура вистински кристал

DEN 2640.00

Количина на стоки
check Тековен


WT-G217 трговија на Големо Природни лабава суровини кварцен кристал точка камен, Аква Аура вистински кристал кварцен камен точка за накит дизајн
Точка Законик :
WT-G217
Материјал :
Природни кварцен кристал со боја electroplated
ГОЛЕМИНА на :
Околу 15-20 X30-50мм секој камен се разликува малку секој еден од големината
Облик :
Случајно форма
Количина :
10pcs/многу
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот големина
Потекло : Кина
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-G217
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
случајно форма
Функција:
накит за жените
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
боја:
multicolor

Најдобри понуди..