• Намалена цена
  • Неодамнешно
SUTEYI Гроздобер Бонбони Боја Тетоважа Зголеми Крстот Черепот на Главата Ѓердан Накит од Стакло Фото Уметност Pendant Синџир Изјава Ѓердани NG68
zoom_in

SUTEYI Гроздобер Бонбони Боја Тетоважа Зголеми Крстот Черепот на Главата Ѓердан Накит од Стакло Фото Уметност

DEN 48.00 59.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Фабрика Цена гаранција дека нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!
. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Одличен услуги на клиентите ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн. Вие сте добредојдени да ги нарачате. 100% сигурна и безбедна ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи на интернет третина од трети лица за плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Ви благодариме за вашата поддршка! SUTEYI Гроздобер Бонбони Боја Тетоважа Зголеми Крстот Черепот на Главата Ѓердан Накит од Стакло Фото Уметност Pendant Синџир Изјава Ѓердани NG68
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Известување начин : 1. Ви благодариме. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25mm
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Број На Модел На:
FT
Пол:
Унисекс
Тежина:
20.0g
Синџир должина:
60см
Стакло Големина :
25mm

Најдобри понуди..