• Намалена цена
  • Неодамнешно
Multilayer Clavicle Синџир Накит Ѓердан Шарм Pendant Ѓердан За Жените Подарок Едноставни Модни Прибор За Облека
zoom_in

Multilayer Clavicle Синџир Накит Ѓердан Шарм Pendant Ѓердан За Жените Подарок Едноставни Модни Прибор За Облека

DEN 38.00 62.88

Количина на стоки
check Тековен


Должина:
45cm
Бренд Име:
KUNIU
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HZS009
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Нормално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Мода,Трендовски
Накит Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди..