• Неодамнешно
WT-P989 Неверојатно големо Природни полумесечина labradorite рог pendant, hotsale labradorite полумесечина рог pendant со златни рамки
zoom_in

WT-P989 Неверојатно големо Природни полумесечина labradorite рог pendant, hotsale labradorite полумесечина

DEN 1920.00

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P989 Неверојатно големо Природни полумесечина labradorite рог pendant, hotsale labradorite полумесечина рог pendant со златни рамки
Точка Законик :
WT-P989
Материјал :
Природни Labradorite
ГОЛЕМИНА на :
Околу 8*35mm на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме :
Ние, исто така, имаат ѓердан за овој дизајн :
Заврши :
24k вистински Злато позлатен на камен, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
WT-P989
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Labradorite
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..