• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црна Нерѓосувачки Челик Тркалезна Форма Pendant DIY Накит Додатоци Прилагодено Neckalces & Приврзоци Мода Накит 25mm 2 парчиња
zoom_in

Црна Нерѓосувачки Челик Тркалезна Форма Pendant DIY Накит Додатоци Прилагодено Neckalces & Приврзоци Мода Накит

DEN 95.00 102.72

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !
Дополнителни 1%-2% попуст
1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот
2.Не фактура,без цена во колет
3.Брз брод освен празник
Детали за производот :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : 2 парчиња
Димензии : Дијаметар : 25mm(1")
[1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]
Боја : Црна
Забелешка : големината е 15mm; Погоден за мали-со големина на кучиња,и со VB95851 use Thickness : 1.8 mm( 1/8");
Превозот Политика :
1. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60days.
2. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex.
Цел Value >$5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail.
3. Ако ви треба брзо изразат ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел е помалку од $120
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Враќање :
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели на VK, ru.itao, Facebook или на Twitter.
Ако не сте толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас на прво пред да замине ни негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга не е завршена. : ).
ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LASPERAL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
моден накит

Најдобри понуди..