• Намалена цена
  • Неодамнешно
Љубов Накит Сосема Краток ЃерданЗАСЕКОГАШ ЉУБОВ Печат Синџири Ѓердан Ѓердан Глеѓ Двојно Срцето Копче Pendant Ѓердан За Жени
zoom_in

Љубов Накит Сосема Краток ЃерданЗАСЕКОГАШ ЉУБОВ Печат Синџири Ѓердан Ѓердан Глеѓ Двојно Срцето Копче Pendant

DEN 276.00 345.60

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Објект : "ЗАСЕКОГАШ ЉУБОВ" Печат Кратки Ѓердани за Жени
метална боја : злато позлатен/Розово злато позлатен/сребрена позлатен
Материјал : Нерѓосувачки челик
Погодна за жени/девојка/љубовник
должина : 40 CM+5 CM
style1 Pendant : 1.2 см*1cm
style2 Pendant : 3cm
style1
style2
парче парче парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3cm
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Бренд Име:
FYSARA
Обликотшема:
копче
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
16888
Функција:
Никој
Должина:
40cm+5cm

Најдобри понуди..