• Намалена цена
  • Неодамнешно
Макси Ѓердан Природни Лист Pendant DIY Кварц Ѓердан Бохемија Боја-боја на Исцелување Камен накит за Жените 2017 Нови
zoom_in

Макси Ѓердан Природни Лист Pendant DIY Кварц Ѓердан Бохемија Боја-боја на Исцелување Камен накит за Жените

DEN 164.00 268.80

Количина на стоки
check Тековен


Природни Лист Pendant Аметист Кварц Ѓердан Бохемија Злато Позлатен Исцелување Природен Камен Накит за Жените
2017 Пролет Нов Дизајн
Pendant големина : лист големина : 2*1.2 во
кварц големина : 1.5*0.4 во
Природни Лист Pendant , злато позлатен
синџир должина : 16.5 во + 2.75 во
олово, nickle и кадмиум слободни, доволно безбедно за секојдневно носење.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Функција:
Спиење Tracker,Период Tracker,Повик Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NTL214G
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
2*1.2 во
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
природни лист

Најдобри понуди..