• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 DIY антички сребрен алуминиум pendant приврзоци 16mm 20mm 24mm (50 парчиња/pack) ZA1183
zoom_in

2017 DIY антички сребрен алуминиум pendant приврзоци 16mm 20mm 24mm (50 парчиња/pack) ZA1183

DEN 172.00 282.24

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1183
Големина Приближно : 24mm 20mm 16 мм Дупка со Големина Приближно : 2mm

Метална боја:
20mm, 24mm, 16mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZA1183
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Patern:
мали приврзоци
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1183
боја:
антички сребрен

Најдобри понуди..