• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Жешка Денот на Вљубените Подароци Плоштад Кутија Кристал Ѓердан Pendant Кубни Циркони Жолта Златна Алка на Синџирот На Жените Накит P2326
zoom_in

Нова Жешка Денот на Вљубените Подароци Плоштад Кутија Кристал Ѓердан Pendant Кубни Циркони Жолта Златна Алка

DEN 216.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Стандарден пакет е како на следната слика. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Добредојдовте на провери и нарачки. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодариме!
.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Starlord
Pendant Големина:
2.3 см
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
P2326
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Други Стил:
Романтични /Шармантна /Симпатична
Тежина:
9g
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот Подобра Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме
функција 1:
плоштад кутија
Карактеристика 2:
кристал ѓердан pendant

Најдобри понуди..