• Намалена цена
  • Неодамнешно
20pieces Транспарентен круг стакло свет меур со 2mm двојно дупка, стакло шишенцето, стаклено шише, рачно изработени ѓердан накит pendant
zoom_in

20pieces Транспарентен круг стакло свет меур со 2mm двојно дупка, стакло шишенцето, стаклено шише, рачно изработени

DEN 494.00 581.28

Количина на стоки
check Тековен


начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 10、1 2 、14 、16 、18、 20 、22、 25、 30 мм
20 парчиња можете да добиете не заврши производи .
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. ние ќе бидеме секогаш подготвени.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Метална боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм, 30мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
12 14 16 18 20 22 25 30мм
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Pendant

Најдобри понуди..