• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Мода Златна Боја Мулти Слоеви Шарм Монистра Бесконечна Крст Привезоци Ѓердани colar feminino Девојка Подарок Ѓердан
zoom_in

Жените Мода Златна Боја Мулти Слоеви Шарм Монистра Бесконечна Крст Привезоци Ѓердани colar feminino Девојка

DEN 43.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен

Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ. Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не грижете се,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
RONGBIN
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
Chocker Ѓердани
Pendant Големина:
како објект шоу
Состојба:
100% нов бренд
Occassion:
партија,свадба,годишнина,engagemoent,подарок,булчински

Најдобри понуди..