• Намалена цена
  • Неодамнешно
Еднорози Врежани Срцето Ѓердан Сребро Позлатен Срцето Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените Накит
zoom_in

Еднорози Врежани Срцето Ѓердан Сребро Позлатен Срцето Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените Накит

DEN 46.00 59.52

Количина на стоки
check Тековен

"Еднорози" Врежани Срцето Ѓердан Сребро Позлатен Срцето Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Ѓердан Жените Накит E026 40cm позлатен сребрен синџир
5cm extender 10мм сребро позлатен еднорози врежани срцето шарм Добиете сладок зборува почна со разговор срца! Носат или споделување на овие класичен срце облик шарм ѓердани кои се исполнети со љубов, забава и слатки пораки, бидејќи вашиот искра е вистински.

Метална боја:
Без картичка, Со картичка
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
E026
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Mathidaleo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
10мм
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан

Најдобри понуди..