• Намалена цена
  • Неодамнешно
FYSARA Класичен Бренд за Накит Turnable Двојно Синџири Ѓердан за Жените Ѓердан Љубовник Slidable 3 CZ Кристал У Форма на Кратки Ѓердани
zoom_in

FYSARA Класичен Бренд за Накит Turnable Двојно Синџири Ѓердан за Жените Ѓердан Љубовник Slidable 3 CZ Кристал

DEN 335.00 478.56

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Предмет : Turnable Кристал Едноставна Синџири Ѓердан За Жени
Marterial : 361 L Нерѓосувачки Челик
Хривнија Боја : Злато позлатен/розово злато позлатен
Ѓердан Боја : Злато позлатен/сребрена позлатен
Хривнија должина : 17 CM+7 CM
Neckalce должина:40 CM+7 CM
Pendant големина : 3cm
Тежина : 30g
ХРИВНИЈА
ЃЕРДАН
парче парче парче парче парче парче

Метална боја:
Роуз Златна Нараквица, Златна Нараквица, Сребро Нараквица, Сребрен Ѓердан, Златен Ѓердан, Се Зголеми Златен Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SA161203
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
3cm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Стил:
Turnable 3 Кристално

Најдобри понуди..