• Неодамнешно
Кореја Легура Крпа Симулирани Бисер Кукла Pendant Ѓердан Долг Џемпер Синџир За Девојка Жена Мода Накит Додаток-DQAWNL007F
zoom_in

Кореја Легура Крпа Симулирани Бисер Кукла Pendant Ѓердан Долг Џемпер Синџир За Девојка Жена Мода Накит Додаток-DQAWNL007F

DEN 221.28

Количина на стоки
check Тековен


Кореја Симпатична Римски Легура Крпа Бисер Кукла Pendant Ѓердан Долг Џемпер Синџир За Девојка Жена Мода Накит Додаток

Должина:
70cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Пол:
Жените
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
BELLE FEMME
Pendant Големина:
Должина од 10cm
Број На Модел На:
DQAWNL007
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Алуминиумски+Крпа+Бисер
боја:
шест бои
Стил:
Мода,Прекрасна
Pendant Големина:
10*8.5 CM
Синџир должина:
73+7CM
Ѓердан Тежина:
36g

Најдобри понуди..