• Намалена цена
  • Неодамнешно
3мм Ширина 925 Sterling Silver Hummer Затворач Синџири Ѓердани Одговара TMS Привезоци, Европската Повеќето Модни Глам Накит за Жените и Мажите
zoom_in

3мм Ширина 925 Sterling Silver Hummer Затворач Синџири Ѓердани Одговара TMS Привезоци, Европската Повеќето

DEN 371.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


3мм Ширина 925 Фунта Сребрен Синџир со Hummer Затворач Одговара Привезоци, Европската Глам Bijoux Накит, Ѓердани за Жени Мажи
ЃЕРДАН СИНЏИР СО HUMMER ЗАТВОРАЧ
925 sterling silver
Ширина : 0.3 цм

Должина:
70cm, 45cm, 53cm, 80cm, 100cm, 60cm, 90cm
Бренд Име:
Muffiy
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Hummer Затворач Синџир Ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
БИЛО
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
роуз злато позлатен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди..