• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Мода топла продажба на природен розова кристал камен јајце форма шарм pendant за DIY изработка на накит трговија на големо 50pcs/многу слободни
zoom_in

2017 Мода топла продажба на природен розова кристал камен јајце форма шарм pendant за DIY изработка на накит

DEN 844.00 1055.52

Количина на стоки
check Тековен


Камен Големина : 12mm*20mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природна розова кристал камен
MOQ : 50 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Јајце
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..