• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мајка и Дете Кристал Деко Срцето Бесконечност Љубов Pendant Ѓердан Ден на Мајката Подарок
zoom_in

Мајка и Дете Кристал Деко Срцето Бесконечност Љубов Pendant Ѓердан Ден на Мајката Подарок

DEN 67.00 111.36

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
A1717
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3.3 cm*3.1 cm
Компатибилност:
no
Функција:
no
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
50cm
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..