• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Топла Продажба Ретро Жените Готски Faux Велур Ѓердан Широка Јака Ѓердан Вратот Накит За Подарок
zoom_in

2017 Топла Продажба Ретро Жените Готски Faux Велур Ѓердан Широка Јака Ѓердан Вратот Накит За Подарок

DEN 36.00 55.20

Количина на стоки
check Тековен

Спецификации :
На faux велур ѓердан кој дебел бенд дизајн и чипка-до затворање.
Добра декорација за мода, погоден за сите прилики.
Тоа е исто така добар подарок за вашата сакана, семејството, пријател или свој колега.
Тип : Ѓердан
Тема : Убавина
Пол : Жените
Материјал : Faux Велур
Стил : Гроздобер, Готски, Панк
Прилики : Секојдневниот Живот, Подарок, Вечер Партија, Партија, Кафуле, Паб
Карактеристики : Чипка-Up Ѓердан, Едноставен Дизајн, Широка Бенд
Ширина : 4cm/1.57" (Прибл.)
Обемот : 32cm/12.60" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан

Ѓердан Тип:
Torques
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
8103347
Бренд Име:
BLUELANS
Метали Тип:
Faux Велур

Најдобри понуди..