• Неодамнешно
IJD9819 Задржете Бела /Сина Големи Birthstone Срцето Нерѓосувачки Челик Спомен Urn Накит Keepsake Cremation Пепел Pendant Ѓердан
zoom_in

IJD9819 Задржете Бела /Сина Големи Birthstone Срцето Нерѓосувачки Челик Спомен Urn Накит Keepsake Cremation

DEN 408.00

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на нашата продавница
Материјал : не ' рѓосувачки челик Функција : пепел држач Тежина : околу 16g Производ Покаже :
Нашите Услуги
-ОЕМ,ODM е welcom
-Прилагодено дизајн е welcom
-Клиентот логото може да биде lasered или врежани како ќе барање
-Клиентот е прилагодено за стил ќе бидат заштитени како приватни
Превозот Рок
1.Ние брод на светот,ве молиме да ја потврдите вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи ред;
2.Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена по приемот на системот потврда од страна на синџир пост воздух пошта(обично ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.Понекогаш за клиенти или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена).Објектот се испраќаат од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150(нормално ќе пристигне во рок од 5-8 дена откако беше објавена).
Dongguan Импресивен Накит Co.,Ltd
Ние сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години. Од 2000 Година, Dongguan Импресивен Накит Co.'Ltd се продава одлично нерѓосувачки челик накит и подароци за клиенти од целиот свет, како што се САД, Европа, Австралија, Јапонија, Кореја, Нов Зеланд и Канада и така натаму. Ние заработил светски углед со нашите добар квалитет, конкурентни цени и добра услуга.
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате :

Метална боја:
Бел Камен, Син Камен
Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со Синџир, Ѓердан Сомот Кутија, Ѓердан Кутија Инка, 5PCS Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
IJD9819
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Накит Тип:
Cremation Накит
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
Пол:
Унисекс
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Најдобри понуди..