• Намалена цена
  • Неодамнешно
прекрасни 14-15mm јужна море keshi барок бела / жолта бисер ѓердани 18 превозот бесплатно
zoom_in

прекрасни 14-15mm јужна море keshi барок бела / жолта бисер ѓердани 18 превозот бесплатно

DEN 6703.00 7055.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Најдобри понуди..