• Неодамнешно
5pcs најголемиот Дел Тенки Природен Кварц Двојно се Држиме Точка Привезоци,Титаниум Тебе Боја Суровини Кристали Позлатен Сребрен Јамка Скок Монистра
zoom_in

5pcs најголемиот Дел Тенки Природен Кварц Двојно се Држиме Точка Привезоци,Титаниум Тебе Боја Суровини Кристали

DEN 959.52

Количина на стоки
check Тековен

***** Ако е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. ***** Добредојдени да ни се приклучат - Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! - Amazingbeads. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. * * * * * * * За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
***** Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. ***** Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
***** Ако имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
***** Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. ***** Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
За Нас ***** Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***** Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
***** Предметот(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.
Референци ***** Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.Облик : се Држиме Монистра Боја : Виножито Материјал : Кварцен Кристал Квалитет Одделение : АА Количина : 5pcs/многу Големина : 12-14x50-65mm
Шопинг Процес
Пакет Детали
***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AMAZETSH
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ABFL66AB
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кварцен кристал
Обликотшема:
Стап Приврзоци
Материјал:
Кварцен кристал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Стап Приврзоци
боја:
виножито
Големина:
12-14x50-65mm
Количина:
5pcs /многу
квалитет:
AA

Најдобри понуди..