• Намалена цена
  • Неодамнешно
10мм Природни Круг Слатководни Бисер Монистра Gem Камен Монистра Цвет Бела Тибетански Сребро Жените Pendant 1 Компјутер 20mm,Бесплатен Превозот
zoom_in

10мм Природни Круг Слатководни Бисер Монистра Gem Камен Монистра Цвет Бела Тибетански Сребро Жените Pendant

DEN 169.00 264.00

Количина на стоки
check Тековен

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Треба да добиете објект во рок од 3-4 недели. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. За НАС, и Ние бизнис во 2011 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти ! Сега имаме стана професионална снабдувач , на нашите клиенти, вклучувајќи Синџир-Продавница , Веледрогерија , Увозникот , Монистра Продавница , Дизајнер на Накит , итн . Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Експрес ПРОЗОРЦИ / EMS, дојде до еден недели. ако сте над 4 weeking дена се уште не пристигне цел, ве молиме контактирајте го нашиот на ebay порака, ние ќе направиме најдобра услуга за вас. Сакаме бисери & накит , ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи ! Ви благодариме за да ни даде можност да се услуга за вас , ние ќе се потрудиме за вас ! За Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа што повратни информации е од исклучително значење за нашата продавница
Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга,ве молиме оставете ни активни повратни информации
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми се Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите guaran
.
Испорака Детали
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
jbyzbsm
Број На Модел На:
zzy307
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Pendant
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Главниот Камен:
бисер
Карактеристики На Производот:
Pendant
боја:
Бела,Виолетова,Црна,Розова

Најдобри понуди..